
TP-LINK TAPO L630 SMART LIGHT BULB
21 aprilie 2026
Switch module TP-Link TAPO S112, wireless type IEEE 802.11b/g/n, 2.4
21 aprilie 2026Targus Dock USB-C Dual HDMI 4K, 100W PowerDelivery Pass-Thru, 2x
694,95 lei Prețul inițial a fost: 694,95 lei.398,31 leiPrețul curent este: 398,31 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: DOCK423EU
Categorie: Huburi USB
Targus Dock USB-C Dual HDMI 4K, 100W PowerDelivery Pass-Thru, 2x USB-A, 1x port fast charge, 1x SD/microSD, ethernet, gri
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Da |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 150 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Depth | 100 mm |
| Weight | 130 g |
| Country of origin | China |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Height | 30 mm |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Targus Dock USB-C Dual HDMI 4K, 100W PowerDelivery Pass-Thru, 2x” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.130,24 leiPrețul curent este: 130,24 lei. TVA inclus -
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.170,58 leiPrețul inițial a fost: 1.170,58 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 leiPrețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.