
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
19 aprilie 2026
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
19 aprilie 2026USB Type-C 3-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
175,62 lei Prețul inițial a fost: 175,62 lei.110,92 leiPrețul curent este: 110,92 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: UH3020C
Categorie: Huburi USB
USB Type-C 3-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 × HDMI 4K 60Hz Port,1 × USB-C PD 100W Port,1 × USB-A 3.0 Ports FEATURE: Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Fast charging | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Supported video modes | 2160p |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 3 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Ports quantity | 3 |
| Cable type | Round cable |
| Power supply type | USB |
| Host interface | USB Type-C |
| Cable colour | Black |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Maximum resolution (HDMI) | 4096 x 2160 pixels |
| Other operating systems supported | Android, iOS, iPadOS |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | Grey |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| DC-in jack | No |
| Package type | Hanging box |
| Housing material | Aluminium |
| Depth | 60.5 mm |
| Height | 122 mm |
| Cable length | 0.18 m |
| Certification | HDMI |
| Width | 52.7 mm |
| Compliance certificates | BSMI, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „USB Type-C 3-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
585,71 leiPrețul inițial a fost: 585,71 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
Hub USB DLINK DUB-M810, 8 porturi 3.0, gri
431,92 leiPrețul inițial a fost: 431,92 lei.239,49 leiPrețul curent este: 239,49 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.