
Hub Spacer, SPH-316; 4 porturi USB 2.0 extern; culoare: negru.
19 aprilie 2026
USB Type-C 3-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
19 aprilie 2026USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 lei Prețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: UH7020C
Categorie: Huburi USB
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 × HDMI 4K 60Hz Port,1 × USB-C PD 100W Port,1 × SD + 1 × microSD(TF) up to 200MBps Port,2 × USB-A 3.0 Ports,1 × USB-C 3.0 Port FEATURE: Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Card reader integrated | Yes |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Da |
| Culoare | Negru |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ports quantity | 7 |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Depth | 40 mm |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Width | 127 mm |
| Height | 122 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
587,39 leiPrețul inițial a fost: 587,39 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
308,39 leiPrețul inițial a fost: 308,39 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus -
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 leiPrețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
227,72 leiPrețul inițial a fost: 227,72 lei.130,24 leiPrețul curent este: 130,24 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.