
Midrive-OBD02 70mai OBD-II Hardware Kit Type-C
19 aprilie 2026
D-Link DCP-101. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger
19 aprilie 2026D-Link DCP-651. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger
278,98 lei Prețul inițial a fost: 278,98 lei.155,45 leiPrețul curent este: 155,45 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: DCP-651
Categorie: Incarcatoare telefoane
D-Link DCP-651. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 90 – 264 V. USB Type-C ports quantity: 2, Fast charging, Power protection features: Over current, Over voltage, Overcharge, Overheating, Surge protection. Product colour: White
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| Wireless charging | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Input current | 1.5 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Numar porturi | 2 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Port 1 output power | 65 W |
| Port 2 output power | 65 W |
| Input voltage | 90 – 264 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 80 °C |
| Manual | Yes |
| Maximum power | 65 W |
| Certification | CE, FCC |
| Weight | 240 g |
| Height | 63.1 mm |
| Width | 44.4 mm |
| Port 3 output power | 22.5 W |
| Tip: | N/A |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0, Quick Charge 4 |
| Storage relative humidity (H-H) | 30 – 100% |
| Power protection features | Over current, Over voltage, Overcharge, Overheating, Surge protection |
| Depth | 29.4 mm |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „D-Link DCP-651. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Incarcator retea Baseus Super Si, Quick Charge 20W, 1 x
62,18 leiPrețul inițial a fost: 62,18 lei.45,37 leiPrețul curent este: 45,37 lei. TVA inclus -
Incarcator wireless Baseus Mini4 Qi2, magnetic, 15W, negru
147,05 leiPrețul inițial a fost: 147,05 lei.88,23 leiPrețul curent este: 88,23 lei. TVA inclus -
INCARCATOR retea Baseus Super Si, Quick Charge 20W, 1 x
60,50 leiPrețul inițial a fost: 60,50 lei.45,37 leiPrețul curent este: 45,37 lei. TVA inclus -
Incarcator retea Baseus GaN5 PRO, Quick Charge 65W, 2 porturi
182,34 leiPrețul inițial a fost: 182,34 lei.141,17 leiPrețul curent este: 141,17 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.