
Baseus Airpow, Baterie externa Baseus Airpow 10000mAh, 20W, 1 x
19 aprilie 2026Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
19 aprilie 2026Baterie externa Baseus Ambilight, 30000mAh, PD 3.0 65W, 4 x
455,45 lei Prețul inițial a fost: 455,45 lei.334,45 leiPrețul curent este: 334,45 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: PPLG000102
Categorie: Baterii portabile
Baterie externa Baseus Ambilight, 30000mAh, PD 3.0 65W, 4 x USB; 1 x USB Type-C, digital display pt. status baterie, total 3A, alb
| USB Power Delivery up to | 65 W |
|---|---|
| Charger compatibility | Universal |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Charging source | USB |
| Built-in radio | No |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 30000 mAh |
| Fast charging technology | Adaptive Fast Charging, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| USB Type-A output ports | 4 |
| Mini-USB connectors quantity | 1 |
| Port 2 output current | 5 A |
| Port 3 output current | 5 A |
| Port 4 output current | 5 A |
| Numar device-uri: | 4 |
| Capacitate | peste 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Baterie externa Baseus Ambilight, 30000mAh, PD 3.0 65W, 4 x” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
126,04 leiPrețul inițial a fost: 126,04 lei.78,98 leiPrețul curent este: 78,98 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
140,33 leiPrețul inițial a fost: 140,33 lei.87,39 leiPrețul curent este: 87,39 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
96,63 leiPrețul inițial a fost: 96,63 lei.84,87 leiPrețul curent este: 84,87 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
126,04 leiPrețul inițial a fost: 126,04 lei.85,71 leiPrețul curent este: 85,71 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.