
Baterie externa Baseus Star-Lord Digital capacitate 20000mAh, 30W, voltaj iesire
19 aprilie 2026
Baterie externa Baseus Ambilight, 30000mAh, PD 3.0 65W, 4 x
19 aprilie 2026Baseus Airpow, Baterie externa Baseus Airpow 10000mAh, 20W, 1 x
96,63 lei Prețul inițial a fost: 96,63 lei.74,78 leiPrețul curent este: 74,78 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: PPQD090001
Categorie: Baterii portabile
Baseus Airpow, Baterie externa Baseus Airpow 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1 x USB Type-C, total 3A, negru
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 1.5 A |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Port 1 output power | 20 W |
| Port 2 output power | 18 W |
| Built-in radio | No |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Port 1 output current | 1.5 A |
| Total output power | 20 W |
| Charger compatibility | Headphones/Headset, Mobile phone/Smartphone, Portable gaming console, Smartwatch, Tablet |
| Battery charge time (AC) | 2.48 h |
| Port 2 output current | 2.22 A |
| Power protection features | Over current, Over power, Over voltage, Overcharge, Overdischarge, Overheating, Short circuit |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | Micro-USB + USB Type-C |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
| Shape | Rectangle |
| On/off switch | Yes |
| LED indicators | Battery level |
| Height | 178 mm |
| Cable length | 0.3 m |
| Weight | 245 g |
| Depth | 68.6 mm |
| Compliance certificates | UL |
| Width | 152.4 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Baseus Airpow, Baterie externa Baseus Airpow 10000mAh, 20W, 1 x” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
96,63 leiPrețul inițial a fost: 96,63 lei.84,87 leiPrețul curent este: 84,87 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
126,04 leiPrețul inițial a fost: 126,04 lei.78,98 leiPrețul curent este: 78,98 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Ambilight, 30000mAh, PD 3.0 65W, 4 x
455,45 leiPrețul inițial a fost: 455,45 lei.334,45 leiPrețul curent este: 334,45 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB;
91,59 leiPrețul inițial a fost: 91,59 lei.71,42 leiPrețul curent este: 71,42 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.