
Senzor de contact Philips Hue Secure, Zigbee, automatizare lumini ,montare
19 aprilie 2026
Solplanet EV Charger 7.4kW, RFID/NFC, WIFI+Bluethooth+RS485, Morandi Blue, 5M Cable+ETH
19 aprilie 2026Xiaomi Smart Plug 2 EU
53,77 lei TVA inclus
În stoc
SKU: BHR6868EU
Categorie: Accesorii pentru iluminat inteligent
Xiaomi Smart Plug 2 EU
| Placement supported | Indoor |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Tip: | Priza |
| Culoare | Alb |
| Wi-FI | Da |
| Wireless technology | Wi-Fi |
| Best uses | Home |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Product colour | White |
| Depth | 52 mm |
| Weight | 110 g |
| Width | 74 mm |
| Maximum input power | 3680 W |
| Protectii: | N/A |
| Height | 76.6 mm |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Xiaomi Smart Plug 2 EU” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Set 3 Prize Inteligente PHILIPS Hue Smart Plug tip F
868,06 leiPrețul inițial a fost: 868,06 lei.493,27 leiPrețul curent este: 493,27 lei. TVA inclus -
Priza inteligenta de exterior Osram SMART+ Matter over WiFi (2.4
87,39 leiPrețul inițial a fost: 87,39 lei.78,14 leiPrețul curent este: 78,14 lei. TVA inclus -
TP-LINK SWITCH MODULE TAPO S110E
196,63 leiPrețul inițial a fost: 196,63 lei.126,88 leiPrețul curent este: 126,88 lei. TVA inclus -
Priza inteligenta Osram Smart+ Wi-Fi, cu lumina de noapte, 16A,3680W,IP20,
100,83 leiPrețul inițial a fost: 100,83 lei.90,75 leiPrețul curent este: 90,75 lei. TVA inclus










Recenzii
Nu există recenzii până acum.