
INCARCATOR retea Baseus Speed Mini, Quick Charge 20W, 1 x
19 aprilie 2026
Incarcator Baseus Super Si, Quick Charge 25W, 1 x USB
19 aprilie 2026Incarcator retea Baseus Super Si, Quick Charge 20W, 1 x
62,18 lei Prețul inițial a fost: 62,18 lei.45,37 leiPrețul curent este: 45,37 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: CCSUP-B03
Categorie: Incarcatoare telefoane
INCARCATOR retea Baseus Super Si, Quick Charge 20W, 1 x USB Type-C 5V/3A, albastru
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Input current | 0.8 A |
| Charger type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Tip: | Retea |
| Numar porturi | 1 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 1.67 A |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| AC adapter included | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | Blue |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Maximum power | 20 W |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 12 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator retea Baseus Super Si, Quick Charge 20W, 1 x” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Incarcator retea Baseus Speed Mini, Quick Charge 20W, 1 x
49,57 leiPrețul inițial a fost: 49,57 lei.41,17 leiPrețul curent este: 41,17 lei. TVA inclus -
Alimentator auto SPACER QC si PD 38W total max, USB
29,40 leiPrețul inițial a fost: 29,40 lei.24,36 leiPrețul curent este: 24,36 lei. TVA inclus -
Incarcator wireless Baseus Mini4 Qi2, magnetic, 15W, negru
147,05 leiPrețul inițial a fost: 147,05 lei.88,23 leiPrețul curent este: 88,23 lei. TVA inclus -
Incarcator wireless Spacer, Quick Charge 15W Qi, conector Type-C, rol
31,92 leiPrețul inițial a fost: 31,92 lei.20,16 leiPrețul curent este: 20,16 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.