
Vizor Wireless EZVIZ,CS-DP2C-A0-6E2WPFBS;1/3" Progressive Scan CMOS, 2.0 mm @ F2.2,
19 aprilie 2026
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
19 aprilie 2026Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for
190,75 lei Prețul inițial a fost: 190,75 lei.121,84 leiPrețul curent este: 121,84 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO P410M
Categorie: Smart home
Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for setup only), 2.4 GHz Wi-Fi, IP54, 200-250 V~, 50/60 Hz
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Maximum current | 16 A |
| Placement supported | Outdoor |
| Sockets quantity | 1 |
| Frequency | 2400 MHz |
| Wireless technology | Wi-Fi |
| Best uses | Home |
| Works with Google Home | Yes |
| Tip produs: | Smart Plugs |
| Culoare | Negru |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Number of smart plugs | 1 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Remotely operated | Yes |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| On/off switch | Yes |
| Width | 83 mm |
| LED indicators | Status |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Voice control | Yes |
| Compliance certificates | CE, EAC, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Maximum input power | 3680 W |
| Depth | 93.3 mm |
| AC input voltage | 200 – 250 V |
| Height | 93.3 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H100, 2.4GHz Wi-Fi, Protocol: 868
171,42 leiPrețul inițial a fost: 171,42 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus -
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
159,66 leiPrețul inițial a fost: 159,66 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
157,13 leiPrețul inițial a fost: 157,13 lei.94,95 leiPrețul curent este: 94,95 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.