
TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
19 aprilie 2026
TP-LINK TAPO L930-5 SMART LIGHT STRIP
19 aprilie 2026TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
159,66 lei Prețul inițial a fost: 159,66 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO S210
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
| Mounting-Type | Wall |
|---|---|
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Operating frequency | 868 MHz |
| Rated voltage | 250 V |
| Buttons quantity | 1 |
| Rated current | 4 A |
| Connected load | 600 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AAA |
| Width | 86 mm |
| Power source | Battery |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 915 mm |
| Depth | 41 mm |
| Control type | Buttons, Wireless |
| Height | 87.1 mm |
| Package height | 55.5 mm |
| Package depth | 100.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Smart Wi-Fi Light Bulb, Multicolor, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE
373,10 leiPrețul inițial a fost: 373,10 lei.237,81 leiPrețul curent este: 237,81 lei. TVA inclus -
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus -
SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR
1.821,00 leiPrețul inițial a fost: 1.821,00 lei.1.744,53 leiPrețul curent este: 1.744,53 lei. TVA inclus -
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H100, 2.4GHz Wi-Fi, Protocol: 868
171,42 leiPrețul inițial a fost: 171,42 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.