
TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori,
19 aprilie 2026
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
19 aprilie 2026TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 lei Prețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: KE100
Categorie: Smart home
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi, 868 MHz, Android 5.0 sau mai recentă, iOS 10 sau mai recentă.
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Easy to install | Yes |
| Wireless connection | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Material | Polycarbonate |
| Programmable | Yes |
| Tip produs: | Altele |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | Other |
| Smart thermostat | Yes |
| Screw thread | M30 x 1.5mm |
| Operating frequency | 868 MHz |
| Batteries required | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Batteries included | Yes |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AA |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Control type | Rotary |
| Compliance certificates | CE, RoHS, UKCA |
| Package height | 71.5 mm |
| Package weight | 320 g |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Display type | LED |
| Child lock | Yes |
| Height | 84 mm |
| Package depth | 122.5 mm |
| Package width | 119.5 mm |
| Diameter | 5.65 cm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
411,76 leiPrețul inițial a fost: 411,76 lei.374,78 leiPrețul curent este: 374,78 lei. TVA inclus -
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
157,13 leiPrețul inițial a fost: 157,13 lei.94,95 leiPrețul curent este: 94,95 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.