
Targus Dock USB-C Dual HDMI 4K, 100W PowerDelivery Pass-Thru, 2x
21 aprilie 2026
TP-Link Wireless Access Point EAP655-WALL, AX3000 Wireless Dual Band Indoor,
22 aprilie 2026Switch module TP-Link TAPO S112, wireless type IEEE 802.11b/g/n, 2.4
193,27 lei Prețul inițial a fost: 193,27 lei.123,52 leiPrețul curent este: 123,52 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO S112
Categorie: Accesorii pentru iluminat inteligent
Switch module TP-Link TAPO S112, wireless type IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth, 100-250V~, 50/60Hz, 6A Resistive, 1.5A Motor, 150W LED; 24-30V 6A; 30-48V 1.5A; 48-60V 1A, compatibilitate Matter- Certified, Apple Home, Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings, IFTTT
| Input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| Push button | Yes |
| Tip: | Intrerupator |
| Culoare | Alb |
| Wi-FI | Da |
| Frequency | 2400 MHz |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Package height | 25 mm |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Package width | 48 mm |
| Package depth | 65 mm |
| Package weight | 53 g |
| Protectii: | N/A |
| Height | 16.1 mm |
| Depth | 40.7 mm |
| Product type | Switching actuator |
| Channels quantity | 7 channels |
| Maximum switching capacity | 150 W |
| Current | 1.5 A |
| Width | 44.7 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Switch module TP-Link TAPO S112, wireless type IEEE 802.11b/g/n, 2.4” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Senzor de contact Philips Hue Secure, Zigbee, automatizare lumini ,montare
292,43 leiPrețul inițial a fost: 292,43 lei.196,63 leiPrețul curent este: 196,63 lei. TVA inclus -
Priza inteligenta Osram Smart+ Wi-Fi, cu lumina de noapte, 16A,3680W,IP20,
100,83 leiPrețul inițial a fost: 100,83 lei.90,75 leiPrețul curent este: 90,75 lei. TVA inclus -
Priza inteligenta de exterior Osram SMART+ Matter over WiFi (2.4
87,39 leiPrețul inițial a fost: 87,39 lei.78,14 leiPrețul curent este: 78,14 lei. TVA inclus -
TP-LINK SWITCH MODULE TAPO S110E
196,63 leiPrețul inițial a fost: 196,63 lei.126,88 leiPrețul curent este: 126,88 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.