
AX3000 Wi-Fi Range Extender SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz
19 aprilie 2026
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
19 aprilie 2026Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
938,65 lei Prețul inițial a fost: 938,65 lei.594,11 leiPrețul curent este: 594,11 lei. TVA inclus
În stoc
Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: 1×2.5G RJ45 Port SPEED:688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3 at POE + and 12V DC (Power Adapter is not included), 4 ×Internal Antennas, MU-MIMO, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, MLO, 4K-QAM, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
|---|---|
| AP-Type | Standalone |
| Antena | Interna |
| WiFi-Standard | be |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Input current | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| BeamForming | Yes |
| Band | Triple – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 7 – BE |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Bandwidth | 2.4 GHz |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Viteza Transport | N/A |
| Maximum data transfer rate | 2882 Mbit/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Width | 160 mm |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 160 mm |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Height | 36.7 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), RoHS |
| Power consumption (max) | 18.6 W |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus -
BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, input 100-240V~50/60Hz 0.3A, Wi-Fi
694,95 leiPrețul inițial a fost: 694,95 lei.431,92 leiPrețul curent este: 431,92 lei. TVA inclus -
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.