
Baterie externa Baseus Qpow2, 20000mAh, 22.5W, 1 x USB; 1
19 aprilie 2026
Baterie externa Baseus Star-Lord Digital capacitate 20000mAh, 30W, voltaj iesire
19 aprilie 2026Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
140,33 lei Prețul inițial a fost: 140,33 lei.87,39 leiPrețul curent este: 87,39 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: P10068306313-00
Categorie: Baterii portabile
Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
|---|---|
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Charging source | USB |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Built-in radio | No |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Numar device-uri: | 2 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Product colour | Light Blue |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Baterie externa Baseus Airpow lite, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB;
168,06 leiPrețul inițial a fost: 168,06 lei.108,39 leiPrețul curent este: 108,39 lei. TVA inclus -
Baterie extena Baseus Magnetic Mini Wireless, 10000mAh, 20W, 2 x
259,66 leiPrețul inițial a fost: 259,66 lei.174,78 leiPrețul curent este: 174,78 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB;
91,59 leiPrețul inițial a fost: 91,59 lei.71,42 leiPrețul curent este: 71,42 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
126,04 leiPrețul inițial a fost: 126,04 lei.85,71 leiPrețul curent este: 85,71 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.