
Baterie externa Baseus Airpow lite, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB;
19 aprilie 2026
Baterie externa Baseus Qpow2, 20000mAh, 22.5W, 1 x USB; 1
19 aprilie 2026Baterie extena Baseus Magnetic Mini Wireless, 10000mAh, 20W, 2 x
259,66 lei Prețul inițial a fost: 259,66 lei.174,78 leiPrețul curent este: 174,78 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: PPCX070002
Categorie: Baterii portabile
Baterie extena Baseus Magnetic Mini Wireless, 10000mAh, 20W, 2 x USB Type-C output/input, 15W wireless charging, include cablu USB Type-C la USB Type-C 30cm, alb
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Wireless charging | Yes |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Charging source | USB |
| MagSafe compatible | Yes |
| Wireless charging power | 15 W |
| Built-in radio | No |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Total output power | 20 W |
| Numar device-uri: | 2 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | White |
| Weight | 208 g |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Baterie extena Baseus Magnetic Mini Wireless, 10000mAh, 20W, 2 x” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Baterie externa Baseus Ambilight, 30000mAh, PD 3.0 65W, 4 x
455,45 leiPrețul inițial a fost: 455,45 lei.334,45 leiPrețul curent este: 334,45 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Qpow2, 20000mAh, 22.5W, 1 x USB; 1
252,09 leiPrețul inițial a fost: 252,09 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow lite, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB;
168,06 leiPrețul inițial a fost: 168,06 lei.108,39 leiPrețul curent este: 108,39 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
140,33 leiPrețul inițial a fost: 140,33 lei.87,39 leiPrețul curent este: 87,39 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.