
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE
27 aprilie 2026
Incarcator wireless Baseus Simple Qi 15W, compatibilitate smartphones, cablu Type-C
1 mai 2026Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB;
91,59 lei Prețul inițial a fost: 91,59 lei.71,42 leiPrețul curent este: 71,42 lei. TVA inclus
Doar 1 rămase în stoc
SKU: P10067500123-00
Categorie: Baterii portabile
Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB; 1 x USB Type-C IN/OUT, total 3A (include cablu 30cm USB la USB Type-C), negru
| USB Power Delivery up to | 15 W |
|---|---|
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Numar device-uri: | 1 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-A + USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB;” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
96,63 leiPrețul inițial a fost: 96,63 lei.84,87 leiPrețul curent este: 84,87 lei. TVA inclus -
Baterie extena Baseus Magnetic Mini Wireless, 10000mAh, 20W, 2 x
259,66 leiPrețul inițial a fost: 259,66 lei.174,78 leiPrețul curent este: 174,78 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
140,33 leiPrețul inițial a fost: 140,33 lei.87,39 leiPrețul curent este: 87,39 lei. TVA inclus -
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
126,04 leiPrețul inițial a fost: 126,04 lei.85,71 leiPrețul curent este: 85,71 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.