
"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
19 aprilie 2026
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
19 aprilie 2026TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 lei Prețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus
În stoc
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x 10/100/1000, Alimentare: 802.3at PoE, 48V Passive PoE, adaptorul POE nu este inclus, Dimensiuni: 280.4 × 182.2 × 56.9 mm, 2 x antene externe Dual-Band, Weatherproof: IP67, Standarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Rata semnal: 5 GHz: Up to 1201 Mbps, 2.4 GHz: Up to 574 Mbps.
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Antena | Externa |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| 6 GHz | No |
| Security algorithms | WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| Maximum data transfer rate | 1800 Mbit/s |
| Number of users | 1020 user(s) |
| Viteza Transport | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| LED indicators | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Placement | Pole, Wall |
| Width | 280.4 mm |
| Depth | 182.2 mm |
| Height | 56.9 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus -
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 leiPrețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.