
TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și
27 aprilie 2026
Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB;
29 aprilie 2026TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE
339,49 lei Prețul inițial a fost: 339,49 lei.211,76 leiPrețul curent este: 211,76 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO P100(4-PACK)
Categorie: Smart home
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (for onboarding only), 2.4 GHz, Android 4.4 or higher, iOS 9.0 or higher, AC 220-240 V~50/60 Hz 10 A, Maximum Load, 2300 W, 10 A.
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum current | 10 A |
| Compatible power plug types | EU |
| Frequency | 2400 MHz |
| Tip produs: | Smart Plugs |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Wireless technology | Bluetooth / Wi-Fi |
| Number of smart plugs | 4 |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Manual | Yes |
| Depth | 40 mm |
| On/off switch | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Voice control | Yes |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Height | 51 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Maximum input power | 2300 W |
| Width | 72 mm |
| Mobile operating systems supported | Android 4.4, iOS 9.0 |
| Power plug type | Type F (CEE 7/4) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.182,34 leiPrețul curent este: 182,34 lei. TVA inclus -
Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.121,84 leiPrețul curent este: 121,84 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori,
238,65 leiPrețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus



Recenzii
Nu există recenzii până acum.