
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H100, 2.4GHz Wi-Fi, Protocol: 868
19 aprilie 2026
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
19 aprilie 2026TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
142,85 lei Prețul inițial a fost: 142,85 lei.92,43 leiPrețul curent este: 92,43 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO T100
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
| Connectivity technology | Wireless |
|---|---|
| Portable | Yes |
| Tip produs: | Senzori |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | Other |
| Detection angle | 120° |
| Mounting-Type | Ceiling/wall |
| Detection distance | 7 m |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 66 mm |
| Battery type | CR2450 |
| Package depth | 66 mm |
| Depth | 34 mm |
| Package height | 435 mm |
| Height | 42.3 mm |
| Placement | Indoor |
| Battery life | 2 year(s) |
| Width | 42.3 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
159,66 leiPrețul inițial a fost: 159,66 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus -
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
197,47 leiPrețul inițial a fost: 197,47 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L920-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, cuttable, Wi-Fi Protocol:
268,90 leiPrețul inițial a fost: 268,90 lei.171,42 leiPrețul curent este: 171,42 lei. TVA inclus










Recenzii
Nu există recenzii până acum.