
TP-Link Tapo L930-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori
19 aprilie 2026
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
19 aprilie 2026TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori,
238,65 lei Prețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO L900-10
Categorie: Smart home
TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori, 2 x 5m, dimensiuni: 5000 × 10 × 1.6 mm fiecare, Wi-Fi Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Frecventa: 2.4 GHz, intensitate reglabila.
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Placement supported | Indoor |
| Suitable for indoor use | Yes |
| AC adapter output current | 1.5 A |
| Input voltage | 100-240 V |
| Bulb type | LED |
| Length | 5000 mm |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Dimmable | Yes |
| Light distribution | Non-directional |
| Colour changing | Yes |
| Light colour | Multi |
| Suitable for light type | Ambience |
| Thickness | 1.6 mm |
| Dimming range | 1 – 100% |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Power source type | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Remotely operated | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Width | 10 mm |
| Power consumption (typical) | 20.5 W |
| Package weight | 400 g |
| Operating temperature (T-T) | -15 – 40 °C |
| Package width | 119.5 mm |
| Package depth | 144.5 mm |
| Certification | CE, FCC, IC, JRF, VCCI, RCM, NCC, BSMI, RoHS |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Package height | 835 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR
1.821,00 leiPrețul inițial a fost: 1.821,00 lei.1.744,53 leiPrețul curent este: 1.744,53 lei. TVA inclus -
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus -
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus



Recenzii
Nu există recenzii până acum.