
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
19 aprilie 2026
Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
19 aprilie 2026AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 lei Prețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EAP650 D30-OUTDOOR
Categorie: Access point & Range Ext.
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit RJ45 Port SPEED: 574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3at PoE and Passive PoE, IP68 Weatherproof, Built-in 30° directional antenna, Mesh, Seamless Roaming, MU-MIMO, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Externa |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Maximum data transfer rate | 3000 Mbit/s |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| PoE | Yes |
| Horizontal beam width | 30° |
| Vertical beam width | 30° |
| Bluetooth | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Placement | Ceiling, Wall |
| AC input voltage | 48 V |
| Height | 230 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Width | 207.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus -
"Omada AX6000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
1.571,42 leiPrețul inițial a fost: 1.571,42 lei.973,10 leiPrețul curent este: 973,10 lei. TVA inclus -
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus




Recenzii
Nu există recenzii până acum.