
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
19 aprilie 2026
Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
19 aprilie 2026AX3000 Wi-Fi Range Extender SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz
262,18 lei Prețul inițial a fost: 262,18 lei.146,21 leiPrețul curent este: 146,21 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
AX3000 Wi-Fi Range Extender SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz SPEC: 2× Fixed External Antennas, 1× Gigabit Port, Wall Plugged, 1024 QAM, OFDMA FEATURE: MERCUSYS APP, WPS/Reset Button, Signal Indicator, Range Extender/Access Point mode, Adaptive Path Selection, Access Control, Beamforming, MU-MIMO, Power Schedule, LED Control, WPA3, Works with Any Router, EasyMesh
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 750Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| WiFi-Standard | ac |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Externa |
| Wi-Fi data rate (max) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WPS push button | Yes |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA2, WPA3-PSK |
| Quick start guide | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Product colour | White |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 13 W |
| Width | 100.3 mm |
| Depth | 68.4 mm |
| Height | 138.6 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Produse similare
-
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 leiPrețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus -
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.