
TP-Link Tapo P110M priză smart 2990 W, standarde 802.11b, 802.11g,
27 aprilie 2026
TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și
27 aprilie 2026"9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8×
226,88 lei Prețul inițial a fost: 226,88 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LS109P
Categorie: Smart home
„9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoE Port SPEC: 802.3at/af, 63 W PoE Power, Desktop Steel Case FEATURE: Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Isolation Mode, PoE Auto Recovery, Plug and Play”
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Jumbo frames support | Yes |
| Power supply included | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Number of fans | 0 fan(s) |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| 10G support | No |
| Switch type | Unmanaged |
| Fanless | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Fast Ethernet (10/100) |
| MAC address table | 2000 entries |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 8 |
| Networking standards | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Cable types supported | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Store-and-forward | Yes |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Input current | 1.31 A |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Switching capacity | 1.8 Gbit/s |
| Forwarding rate | 1.3392 Mpps |
| Tip produs: | Altele |
| Culoare | Negru |
| Frecventa wireless | Other |
| Heat dissipation | 249 BTU/h |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| User guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Height | 27 mm |
| Depth | 98 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Wall mountable | Yes |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| AC input voltage | 220 V |
| Width | 171 mm |
| Power source | DC/PoE |
| Power consumption (max) | 73.24 W |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „"9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8×” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
100,83 leiPrețul inițial a fost: 100,83 lei.64,70 leiPrețul curent este: 64,70 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
157,13 leiPrețul inițial a fost: 157,13 lei.94,95 leiPrețul curent este: 94,95 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L900-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori,
238,65 leiPrețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.