
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
19 aprilie 2026
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
19 aprilie 2026TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:
205,03 lei Prețul inițial a fost: 205,03 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO S220
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless: 868 MHz, incarcare maxima: 600 W LED/600W CFL/1000W INC/1000WFTL/Ventilator de 50 W, Dimensiuni: 87.1 × 86 × 41 mm, Alimentare: 2× Baterii AAA 1.5 V
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Buttons quantity | 2 |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | Other |
| Rated voltage | 250 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AAA |
| Power source | Battery |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package weight | 200 g |
| Control type | Tilt |
| Package height | 55.5 mm |
| Package width | 91.5 mm |
| Package depth | 100.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK KE100 KIT, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz
457,97 leiPrețul inițial a fost: 457,97 lei.282,34 leiPrețul curent este: 282,34 lei. TVA inclus -
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus -
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H100, 2.4GHz Wi-Fi, Protocol: 868
171,42 leiPrețul inițial a fost: 171,42 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.