
Access Point TP-Link TL-WA801N-Indoor, N300, Passive PoE Supported
4 mai 2026
Camera auto DVR 70mai T800 Premium 4K, 146 FOV, ADAS,
4 mai 2026TP-LINK TAPO T300, Senzor smart de scurgeri de apa (necesită
125,20 lei Prețul inițial a fost: 125,20 lei.78,14 leiPrețul curent este: 78,14 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO T300
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO T300, Senzor smart de scurgeri de apa (necesită Hub Tapo), Wireless: 868, Alimentare: 2 baterii tip AAA (incluse), Dimensiuni: 84.5 × 46.5 × 30 mm.
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Tip produs: | Senzori |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 84.5 mm |
| Battery type | AAA |
| Power source | Battery |
| Height | 30 mm |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 53 mm |
| Package depth | 87.5 mm |
| Width | 46.5 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 99% |
| Package height | 37 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO T300, Senzor smart de scurgeri de apa (necesită” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus -
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
100,83 leiPrețul inițial a fost: 100,83 lei.64,70 leiPrețul curent este: 64,70 lei. TVA inclus -
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
411,76 leiPrețul inițial a fost: 411,76 lei.374,78 leiPrețul curent este: 374,78 lei. TVA inclus -
SONERIE VIDEO SMART CU PANOU SOLAR
1.849,57 leiPrețul inițial a fost: 1.849,57 lei.1.771,42 leiPrețul curent este: 1.771,42 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.