
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
19 aprilie 2026
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
19 aprilie 2026Smart Wi-Fi Light Bulb, Multicolor, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE
373,10 lei Prețul inițial a fost: 373,10 lei.237,81 leiPrețul curent este: 237,81 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
Smart Wi-Fi Light Bulb, Multicolor, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n, E27 Base, 220–240 V, 50/60 Hz, Brightness: W: 806 lm/ R: 55 lm/G: 140 lm/B: 25 lm, 8.3 W, 2,500 K – 6,500 K, Beam Angle 220°, 8.3 kWh / 1000h, lifetime up to 25,000 hrs FEATURE: Multicolor, No Hub Required, Voice Control (works with Amazon Alexa and Google Assistant), Remote Control, Schedule and Timer, Easy Setup, Away Mode, Energy Monitoring, Devices Sharing
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Input voltage | 220-240 V |
| Bulb type | LED |
| Interface | Wi-Fi |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Light colour | Variable |
| Luminous flux | 806 lm |
| Beam angle (max) | 220° |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Bulb lifetime | 15000 h |
| Fitting/cap type | E27 |
| Colour temperature (min) | 2500 K |
| Bulb power | 8.7 W |
| Power consumption (hue bridge) | 73 mA |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Depth | 60 mm |
| Width | 60 mm |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Package width | 125 mm |
| Height | 115 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 121 mm |
| Package weight | 345 g |
| Diameter | 6 cm |
| Harmonized System (HS) code | 94059900 |
| Product colour | Metallic, White |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
159,66 leiPrețul inițial a fost: 159,66 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L930-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori
598,31 leiPrețul inițial a fost: 598,31 lei.364,70 leiPrețul curent este: 364,70 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO L930-5 SMART LIGHT STRIP
298,31 leiPrețul inițial a fost: 298,31 lei.194,95 leiPrețul curent este: 194,95 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.