
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
19 aprilie 2026
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &
19 aprilie 2026Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
197,47 lei Prețul inițial a fost: 197,47 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus
În stoc
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240 V, 50/60 Hz, 8.6W, 16 Million Colors, 2500K-6500K, Brightness: 470 lm(Default 2700K), 40W Equivalent, Beam angle 260°, Lifetime Up to 25,000hrs, ERP:F, 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth (Can be control via Bluetooth locally) FEATURE: Multicolor, Tunable White, Easy Dimming, No Hub Required, Voice Control, Diverse Light Effect, Music Sync, Auto Biorhythm Lighting(Circadian Mode) , Remote Control, Group Control, Schedule and Timer, Energy Monitoring
| Input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| Energy efficiency class | F |
| Bulb lifetime | 25000 h |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Dimmable | Yes |
| Number of switch cycles | 15000 |
| Light colour | Multi |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Colour temperature (min) | 2500 K |
| Bulb power | 4.8 W |
| Fitting/cap type | E14 |
| Bulb shape | Candle |
| Luminous flux | 470 lm |
| Equivalent bulb power | 40 W |
| Colour temperature | 6500 K |
| Beam angle (max) | 260° |
| Energy consumption per 1000 hours | 5 kWh |
| Package height | 40 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Height | 115 mm |
| Package weight | 90 g |
| Operating temperature (T-T) | -15 – 40 °C |
| Diameter | 3.8 cm |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L930-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori
598,31 leiPrețul inițial a fost: 598,31 lei.364,70 leiPrețul curent este: 364,70 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L900-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, Dimmable, cuttable, Wi-Fi
148,73 leiPrețul inițial a fost: 148,73 lei.94,11 leiPrețul curent este: 94,11 lei. TVA inclus -
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.