
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
19 aprilie 2026
Smart Wi-Fi Light Bulb, Multicolor, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE
19 aprilie 2026Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
285,71 lei Prețul inițial a fost: 285,71 lei.182,34 leiPrețul curent este: 182,34 lei. TVA inclus
În stoc
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n, GU10 Base, 220–240 V, 50/60 Hz, 350 lm, 2.9 W, 2,700 K, Beam Angle 40° , 3 kWh / 1000h, lifetime up to 15,000 hrs, Energy Efficiency Class D. FEATURE: Dimmable, No Hub Required, Voice Control (works with Amazon Alexa and Google Assistant), Remote Control, Schedule and Timer, Easy Setup, Away Mode, Energy Monitoring, Devices Sharing, Group Control
| Sustainability certificates | ErP |
|---|---|
| Energy efficiency scale | A to G |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Energy efficiency class | D |
| Interface | Wi-Fi |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Colour temperature (max) | 2700 K |
| Dimmable | Yes |
| Fitting/cap type | GU10 |
| Bulb shape | Parabolic bulb |
| Colour temperature | 2700 K |
| Bulb power | 2.9 W |
| Equivalent bulb power | 50 W |
| Service life of lamp | 15000 h |
| Suitable for light type | Orientation |
| Compatible bulb energy efficiency classes | D |
| Energy consumption per 1000 hours | 3 kWh |
| Lamp diameter | 5 cm |
| Bulb diameter | 5 cm |
| Bulb height | 5.52 cm |
| Number of bulbs | 4 bulb(s) |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Brightness adjustment | Yes |
| Power source type | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Package type | Box |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Voice control | Yes |
| Package weight | 220 g |
| Width | 50 mm |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Package depth | 106 mm |
| Package height | 73 mm |
| Package width | 106 mm |
| Height | 55.2 mm |
| Power consumption (typical) | 29 W |
| Diameter | 5 cm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-LINK KE100 KIT, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz
457,97 leiPrețul inițial a fost: 457,97 lei.282,34 leiPrețul curent este: 282,34 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L930-10 Smart light strip kit, 16 milioane culori
598,31 leiPrețul inițial a fost: 598,31 lei.364,70 leiPrețul curent este: 364,70 lei. TVA inclus -
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus



Recenzii
Nu există recenzii până acum.