
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
19 aprilie 2026
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer
19 aprilie 2026TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
1.815,12 lei Prețul inițial a fost: 1.815,12 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus
În stoc
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps Ethernet Port (RJ45), signal rate 688 Mbps (2.4 GHz) + 4324 Mbps (5 GHz), max power 18.4W (for PoE+)
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
|---|---|
| AP-Type | Standalone |
| WiFi-Standard | be |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Schedule access | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Antena | Interna & Externa |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Band steering | Yes |
| Number of SSID supported | 16 |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Maximum data transfer rate | 4324 Mbit/s |
| Antenna type | Internal & external |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | PoE+ |
| Antennas quantity | 8 |
| PoE | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Weight | 1.33 kg |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 55 mm |
| LED indicators | Status |
| Depth | 160 mm |
| Cloud-managed | Yes |
| Placement | Pole, Wall |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 70 °C |
| Width | 208 mm |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Cabling technology | 10/100/1000/2500Base-T |
| Tehnologie WI-FI | Wi-Fi 7 |
| Viteza Transport | 2.5 Gigabit |
| Virtual LAN features | Management VLAN |
| Power consumption (max) | 18.4 W |
| Antenna gain level (max) | 13.2 dBi |
| Compliance certificates | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), JRF, NCC, RoHS, VCCI |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.594,11 leiPrețul curent este: 594,11 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.