
Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen
19 aprilie 2026
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
19 aprilie 2026Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
410,08 lei Prețul inițial a fost: 410,08 lei.278,98 leiPrețul curent este: 278,98 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43334
Categorie: Huburi USB
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de banda suportata 10 Gbps, power delivery 3.0 pana la 100W (20V 5A), chipset VL102+, GL3590, negru
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Ports quantity | 4 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Package depth | 20 mm |
| Package width | 174 mm |
| Package height | 194 mm |
| Depth | 347 mm |
| Cable length | 0.2 m |
| Width | 110.5 mm |
| Height | 12.1 mm |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 30 °C |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Tempered glass |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA, CE, REACH |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 leiPrețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
578,14 leiPrețul inițial a fost: 578,14 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43228, 7 Port, USB 3.1, negru
395,79 leiPrețul inițial a fost: 395,79 lei.278,14 leiPrețul curent este: 278,14 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
131,92 leiPrețul inițial a fost: 131,92 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.