
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
19 aprilie 2026
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H100, 2.4GHz Wi-Fi, Protocol: 868
19 aprilie 2026TP-LINK KE100 KIT, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz
457,97 lei Prețul inițial a fost: 457,97 lei.282,34 leiPrețul curent este: 282,34 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: KE100 KIT
Categorie: Smart home
TP-LINK KE100 KIT, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi, 868 MHz, Android 5.0 sau mai recentă, iOS 10 sau mai recentă.
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Easy to install | Yes |
| Wireless connection | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Material | Polycarbonate |
| Programmable | Yes |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Smart thermostat | Yes |
| Screw thread | M30 x 1.5mm |
| Operating frequency | 868 MHz |
| Batteries required | Yes |
| Adapters included | RAV, RA |
| Tip produs: | Senzori |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Batteries included | Yes |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AA |
| Manual | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Control type | Rotary |
| Compliance certificates | CE, RoHS, UKCA |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Display type | LED |
| Child lock | Yes |
| Height | 84 mm |
| Diameter | 5.65 cm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK KE100 KIT, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &
298,31 leiPrețul inițial a fost: 298,31 lei.179,82 leiPrețul curent este: 179,82 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L920-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, cuttable, Wi-Fi Protocol:
268,90 leiPrețul inițial a fost: 268,90 lei.171,42 leiPrețul curent este: 171,42 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L900-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, Dimmable, cuttable, Wi-Fi
148,73 leiPrețul inițial a fost: 148,73 lei.94,11 leiPrețul curent este: 94,11 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus




Recenzii
Nu există recenzii până acum.