
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
19 aprilie 2026
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
19 aprilie 2026TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
190,75 lei Prețul inițial a fost: 190,75 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO H110
Categorie: Smart home
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz WiFi, Bluetooth, material PC (V-0, UL 94), Flame-retardant, 100-240V~, 50/60 Hz
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
| Ethernet LAN | No |
| USB ports quantity | 1 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Culoare | Negru |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Tip produs: | Smart Plugs |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in display | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Width | 79 mm |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Height | 32 mm |
| LED indicators | System |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.121,84 leiPrețul curent este: 121,84 lei. TVA inclus -
TP-LINK KE100 KIT, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz
457,97 leiPrețul inițial a fost: 457,97 lei.282,34 leiPrețul curent este: 282,34 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
157,13 leiPrețul inițial a fost: 157,13 lei.94,95 leiPrețul curent este: 94,95 lei. TVA inclus -
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H100, 2.4GHz Wi-Fi, Protocol: 868
171,42 leiPrețul inițial a fost: 171,42 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.