
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
19 aprilie 2026
TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:
19 aprilie 2026TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
226,88 lei Prețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO T315
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită Hub Tapo), Wireless: 868 / 922 MHz, Acuratete temperature: ±0.3°C, Acuratete umiditate: ±3%RH, Dimensiuni: 62 × 62 × 24.5 mm, Alimentare: 2 × AAA/LR03 battery
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Purpose | Indoor |
| Tip produs: | Senzori |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Humidity measuring range | 0 – 99% |
| Temperature measuring range | -20 – 60 °C |
| Accuracy | 3% |
| Temperature measurement units | F, °C |
| Temperature update rate | 2000 ms |
| Built-in display | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Number of batteries supported | 2 |
| Package depth | 77 mm |
| Width | 62 mm |
| Battery technology | Alkaline |
| Package height | 30 mm |
| Depth | 62 mm |
| Package width | 65 mm |
| Sensor type | Temperature & humidity sensor |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 99% |
| Battery type | AAA/LR03 |
| Battery voltage | 3 V |
| Package weight | 92 g |
| Packaging content | Tapo T315 × 1 AAA/LR03 battery × 2 3M Adhesive × 1 Quick Start Guide × 1 |
| Height | 24.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Smart Wi-Fi Light Bulb, Multicolor, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE
373,10 leiPrețul inițial a fost: 373,10 lei.237,81 leiPrețul curent este: 237,81 lei. TVA inclus -
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 4-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.182,34 leiPrețul curent este: 182,34 lei. TVA inclus -
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
197,47 leiPrețul inițial a fost: 197,47 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus




Recenzii
Nu există recenzii până acum.