
Adaptor Trust Calyx USB-C-USB-A, lungime cablu 9 cm, negru
19 aprilie 2026
Adaptor Trust Dalyx 6-1, 4 porturi USB, material rABS (ABS
19 aprilie 2026Adaptor Trust Calyx USB-A-USB-C, material ABS, gri
80,66 lei Prețul inițial a fost: 80,66 lei.61,34 leiPrețul curent este: 61,34 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-25573
Categorie: Huburi USB
Adaptor Trust Calyx USB-A-USB-C, material ABS, gri
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Interfata | USB-C |
| Porturi | 2 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Connector 1 | USB Type-C |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Female |
| Product colour | Grey |
| Width | 11 mm |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Manual | Yes |
| Height | 8 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Depth | 41 mm |
| Weight | 7 g |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Tip port USB | USB-C |
| Connector 2 | USB Type-A |
| Packaging content | 2x USB-A to USB-C adapter User guide |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Adaptor Trust Calyx USB-A-USB-C, material ABS, gri” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.130,24 leiPrețul curent este: 130,24 lei. TVA inclus -
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
585,71 leiPrețul inițial a fost: 585,71 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.