
Xiaomi 70mai Dash Cam A200 Set
19 aprilie 2026
Kit 70mai 4G Hardwire pentru Camera auto 70mai Omni 360
19 aprilie 2026Xiaomi 70mai Dash Cam A200
339,49 lei TVA inclus
În stoc
SKU: A200
Categorie: Camere auto
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Destinat pentru | Camera video de bord |
| Tip camera | Single |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Functii | Wi-Fi Night vision HDR G-Sensor |
| Culoare | Negru |
PROCESOR & MEMORIE
| Tip slot memorie | Micro SD |
| Capacitate maxima card de memorie | 128 GB |
DISPLAY & ACUMULATOR
| Tip display | IPS |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala display | 2 inch |
CARACTERISTICI FOTO-VIDEO
| Senzor de imagine | GC2093 |
| Frecventa imagine | 60 FPS |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Unghi de filmare | 130 ° |
| Time lapse mode | Yes |
|---|---|
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Display | IPS |
| Charger | Yes |
| Interface type | USB |
| Main camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD-Ready | Yes |
| Main camera viewing angle | 130° |
| Interior camera viewing angle | 130° |
| Rezolutie Camera Auto | N/A |
| Wi-FI | Da |
| GPS: | Nu |
| Night vision | Da |
| Asistenta Parcare: | Nu |
| Senzor G-shock | Da |
| Product colour | Black |
| GPS (satellite) | No |
| Cables included | USB |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Minimum aperture number | 2 |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 5.08 cm (2) |
| Display resolution (numeric) | 360 pixels |
| Power source type | USB |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Number of cameras | 1 |
| Producator | 7MAI |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Xiaomi 70mai Dash Cam A200” Anulează răspunsul






Recenzii
Nu există recenzii până acum.