
Xiaomi 70mai Dash Cam A200 Set
19 aprilie 2026
Detector de fum cu baterie, HONEYWELL R200S-2;Memorie alarmă,Durată de serviciu
19 aprilie 2026Xiaomi 70mai Dash Cam A200
339,49 lei TVA inclus
În stoc
SKU: A200
Categorie: Camere auto
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Destinat pentru | Camera video de bord |
| Tip camera | Single |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Functii | Wi-Fi Night vision HDR G-Sensor |
| Culoare | Negru |
PROCESOR & MEMORIE
| Tip slot memorie | Micro SD |
| Capacitate maxima card de memorie | 128 GB |
DISPLAY & ACUMULATOR
| Tip display | IPS |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala display | 2 inch |
CARACTERISTICI FOTO-VIDEO
| Senzor de imagine | GC2093 |
| Frecventa imagine | 60 FPS |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Unghi de filmare | 130 ° |
| Time lapse mode | Yes |
|---|---|
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Display | IPS |
| Charger | Yes |
| Interface type | USB |
| Main camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD-Ready | Yes |
| Main camera viewing angle | 130° |
| Interior camera viewing angle | 130° |
| Rezolutie Camera Auto | N/A |
| Wi-FI | Da |
| GPS: | Nu |
| Night vision | Da |
| Asistenta Parcare: | Nu |
| Senzor G-shock | Da |
| Product colour | Black |
| GPS (satellite) | No |
| Cables included | USB |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Minimum aperture number | 2 |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 5.08 cm (2) |
| Display resolution (numeric) | 360 pixels |
| Power source type | USB |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Number of cameras | 1 |
| Producator | 7MAI |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Xiaomi 70mai Dash Cam A200” Anulează răspunsul






Recenzii
Nu există recenzii până acum.