
Range Extender TP-Link RE200, AC750, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
19 aprilie 2026TP-Link Festa F67. 2.4 GHz, 5 GHz. Power over Ethernet
19 aprilie 2026Range Extender TP-link TL-WA850RE, N300, 300Mbps
136,13 lei Prețul inițial a fost: 136,13 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TL-WA850RE
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 b/g/n
|
| Rata transfer |
300 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4 GHz
|
| Antena |
Intern
|
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate wireless |
64/128/152-bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Functii wireless |
WMM (Wi-Fi Multimedia)
Wireless MAC Address Filtering Wireless Statistic Domain Login Function |
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
110.0 x 65.8 x 75.2 mm
|
| Frequency band | SingleBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 300Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Reset button | Yes |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 2 |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Transmit power range | 0 – 20 dBmW |
| Wi-Fi data rate (max) | 300 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 20 dBm |
| Security algorithms | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Host interface | RJ-45 |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Width | 75.2 mm |
| Package weight | 200 g |
| Certification | CE, FCC |
| Power consumption (typical) | 3 W |
| Package height | 89 mm |
| Package width | 156.5 mm |
| Package depth | 101.5 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 65.8 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,300 Mbit/s |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Range Extender TP-link TL-WA850RE, N300, 300Mbps” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus -
"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
1.712,60 leiPrețul inițial a fost: 1.712,60 lei.1.084,87 leiPrețul curent este: 1.084,87 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
1.815,12 leiPrețul inițial a fost: 1.815,12 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.