Alimentator auto SPACER QC si PD 38W total max, USB
19 aprilie 2026
Incarcator auto Baseus Circular Plastic PPS, 1 x USB Output
19 aprilie 2026Localizator Baseus T2 Pro, durata viata baterie 365 zile, distanta
54,61 lei Prețul inițial a fost: 54,61 lei.46,21 leiPrețul curent este: 46,21 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: FMTP000002
Categorie: Incarcatoare telefoane
Localizator Baseus T2 Pro, durata viata baterie 365 zile, distanta localizare 10m, alb
| Maximum operating distance | 30 m |
|---|---|
| Battery lifetime | 1 year(s) |
| Numar porturi | N/A |
| Incarcare rapida | Nu |
| Lungime Cablu | None |
| Maximum power | N/A |
| Battery capacity | 240 mAh |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Weight | 5 g |
| Country of origin | China |
| Width | 35 mm |
| Battery type | CR2032 |
| Height | 81 mm |
| Tip: | N/A |
| Product type | Finder |
| Depth | 33.2 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 12 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Localizator Baseus T2 Pro, durata viata baterie 365 zile, distanta” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Incarcator wireless Baseus Mini4 Qi2, magnetic, 15W, negru
147,05 leiPrețul inițial a fost: 147,05 lei.88,23 leiPrețul curent este: 88,23 lei. TVA inclus -
Incarcator auto Baseus Circular Plastic PPS, 1 x USB Output
37,81 leiPrețul inițial a fost: 37,81 lei.36,13 leiPrețul curent este: 36,13 lei. TVA inclus -
D-Link DCP-651. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger
279,82 leiPrețul inițial a fost: 279,82 lei.155,45 leiPrețul curent este: 155,45 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.