
TP-LINK TAPO T300, Senzor smart de scurgeri de apa (necesită
27 aprilie 2026
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE
27 aprilie 2026TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și
142,85 lei Prețul inițial a fost: 142,85 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO S200B
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și Protocoale: 868Mhz / 922MHz, Cerințe de sistem: iOS 10+, Android 5.0+, Dimensiuni: 43.5 × 16.9 mm, 1× Baterie CR2032.
| Connectivity technology | Wireless |
|---|---|
| Placement supported | Indoor |
| Mounting-Type | Wall |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Operating frequency | 868, 922 MHz |
| Alarm function | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| User guide | Yes |
| Height | 16.9 mm |
| Product colour | White |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Power source | Battery |
| Package weight | 60 g |
| Battery type | CR2032 |
| Package width | 66 mm |
| Package depth | 66 mm |
| Diameter | 4.35 cm |
| Package height | 27.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P110(2-PACK), Protocol: IEEE 802.11b/g/n,
238,65 leiPrețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S200D intrerupator inteligent cu baza(NECESITA HUB TAPO), Standarde
157,13 leiPrețul inițial a fost: 157,13 lei.94,95 leiPrețul curent este: 94,95 lei. TVA inclus -
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
100,83 leiPrețul inițial a fost: 100,83 lei.64,70 leiPrețul curent este: 64,70 lei. TVA inclus -
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
405,03 leiPrețul inițial a fost: 405,03 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.