
"9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8×
27 aprilie 2026
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE
27 aprilie 2026TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și
142,85 lei Prețul inițial a fost: 142,85 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO S200B
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și Protocoale: 868Mhz / 922MHz, Cerințe de sistem: iOS 10+, Android 5.0+, Dimensiuni: 43.5 × 16.9 mm, 1× Baterie CR2032.
| Connectivity technology | Wireless |
|---|---|
| Placement supported | Indoor |
| Mounting-Type | Wall |
| Tip produs: | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Operating frequency | 868, 922 MHz |
| Alarm function | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| User guide | Yes |
| Height | 16.9 mm |
| Product colour | White |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Power source | Battery |
| Package weight | 60 g |
| Battery type | CR2032 |
| Package width | 66 mm |
| Package depth | 66 mm |
| Diameter | 4.35 cm |
| Package height | 27.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO S200b INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO), Standarde și” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK KE100, Termostat smart wireless pentru calorifer, 2.4 GHz Wi-Fi,
314,28 leiPrețul inițial a fost: 314,28 lei.166,38 leiPrețul curent este: 166,38 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO S210 INTRERUPATOR INTELIGENT (NECESITA HUB TAPO)
159,66 leiPrețul inițial a fost: 159,66 lei.103,35 leiPrețul curent este: 103,35 lei. TVA inclus -
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
412,60 leiPrețul inițial a fost: 412,60 lei.375,62 leiPrețul curent este: 375,62 lei. TVA inclus -
TP-Link Tapo L920-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, cuttable, Wi-Fi Protocol:
268,90 leiPrețul inițial a fost: 268,90 lei.171,42 leiPrețul curent este: 171,42 lei. TVA inclus




Recenzii
Nu există recenzii până acum.