
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
19 aprilie 2026
Access Point TP-Link EAP235-WALL, PoE OUT, wireless
19 aprilie 2026"AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5
1.304,19 lei Prețul inițial a fost: 1.304,19 lei.831,92 leiPrețul curent este: 831,92 lei. TVA inclus
În stoc
„AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5 Gigabit RJ45 Port SPEED:574Mbps at 2.4 GHz + 4804 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3at POE and 12V DC, 6×Internal Antennas, MU-MIMO, 160MHz Supported, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App”
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Interna |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Input current | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Band steering | Yes |
| Number of SSID supported | 16 |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Number of users | 250 user(s) |
| Maximum data transfer rate | 4804 Mbit/s |
| VLAN support | No |
| Antennas quantity | 6 |
| Viteza Transport | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| LED indicators | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Height | 64 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Package weight | 13.2 kg |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Width | 243 mm |
| Depth | 243 mm |
| Package width | 302 mm |
| Package depth | 304 mm |
| Package height | 82 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 leiPrețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus -
Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.594,11 leiPrețul curent este: 594,11 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.