
Wireless Access Point TP-Link EAP230-WALL, 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port,
19 aprilie 2026
Range Extender TP-LINK RE550, AC1900, OneMesh™, Dual-Band, Gigabit
19 aprilie 2026Access Point TP-Link EAP620 HD-Outdoor, AX1800, Dual-Band, Gigabit
1.190,75 lei Prețul inițial a fost: 1.190,75 lei.720,16 leiPrețul curent este: 720,16 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EAP620 HD
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac/ax
|
| Standarde IEEE 802.3 |
802.3 at
|
| Rata transfer |
2.4 GHz: 574 Mbps
5 GHz: 1201 Mbps max. |
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Tip antena |
Omnidirectionala
|
| Putere antena |
2x 4 dbi
2x 5 dbi |
| Caracteristici Tehnice | |
| Alimentare |
DC 12V
|
| Dimensiuni |
243 x 243 x 64 mm
|
| Alimentare PoE |
Da
|
| Antena | Interna |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Flow control support | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Active PoE, Passive PoE |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Number of users | 1020 user(s) |
| Maximum data transfer rate | 1201 Mbit/s |
| Transmitting power (FCC) | 23 dBm |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WEP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-PSK |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Height | 33 mm |
| Width | 160 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 160 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Access Point TP-Link EAP620 HD-Outdoor, AX1800, Dual-Band, Gigabit” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
1.815,12 leiPrețul inițial a fost: 1.815,12 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus -
"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
1.712,60 leiPrețul inițial a fost: 1.712,60 lei.1.084,87 leiPrețul curent este: 1.084,87 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.