
Range Extender TP-LINK RE605X, AX1800, OneMesh™, Dual-Band, WiFi 6
19 aprilie 2026
Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
19 aprilie 2026Access Point TP-Link EAP660 HD, AX3600, Dual Band, Gigabit
2.273,94 lei Prețul inițial a fost: 2.273,94 lei.1.389,91 leiPrețul curent este: 1.389,91 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EAP660 HD
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000/2500 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac/ax
|
| Standarde IEEE 802.3 |
802.3 at
|
| Rata transfer |
2402 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Putere antena |
4x 4 dbi
4x 5 dbi |
| Caracteristici Tehnice | |
| Alimentare |
12V
|
| Dimensiuni |
205.5 x 181.5 x 37.1 mm
|
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Output voltage | 12 V |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Output current | 2 A |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Maximum data transfer rate | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 25000 Mbit/s |
| Wi-Fi roaming | Yes |
| Security algorithms | WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-PSK |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 64 mm |
| Width | 243 mm |
| Depth | 243 mm |
| Placement | Ceiling |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Access Point TP-Link EAP660 HD, AX3600, Dual Band, Gigabit” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 leiPrețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer
1.013,44 leiPrețul inițial a fost: 1.013,44 lei.651,25 leiPrețul curent este: 651,25 lei. TVA inclus -
"AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5
1.189,07 leiPrețul inițial a fost: 1.189,07 lei.726,04 leiPrețul curent este: 726,04 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.