
Range Extender TP-LINK RE550, AC1900, OneMesh™, Dual-Band, Gigabit
19 aprilie 2026
Access Point TP-Link EAP660 HD, AX3600, Dual Band, Gigabit
19 aprilie 2026Range Extender TP-LINK RE605X, AX1800, OneMesh™, Dual-Band, WiFi 6
541,17 lei Prețul inițial a fost: 541,17 lei.326,88 leiPrețul curent este: 326,88 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: RE605X
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac/ax
|
| Rata transfer |
1201 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Extern
|
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
124.8 x 74 x 46 mm
|
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 1200Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 85183095 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WPS push button | Yes |
| Browser supported | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Wi-Fi data rate (max) | 1200 Mbit/s |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Data transfer rate | 1201 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 2.4 GHz ≤15dBm, 5 GHz ≤21dBm |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Depth | 46 mm |
| Package height | 97 mm |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 420 g |
| Package depth | 125 mm |
| Power consumption (typical) | 10 W |
| Width | 74 mm |
| Package width | 202 mm |
| Height | 124.8 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Range Extender TP-LINK RE605X, AX1800, OneMesh™, Dual-Band, WiFi 6” Anulează răspunsul
Produse similare
-
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 leiPrețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 leiPrețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.