
Wireless Access Point TP-Link EAP610-Outdoor, AX1800 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
21 aprilie 2026
Range Extender TP-LINK TL-WA860RE, N300, 300Mbps
21 aprilie 2026Range Extender Tp-link TL-WA855RE, N300, 300Mbps
142,85 lei Prețul inițial a fost: 142,85 lei.89,91 leiPrețul curent este: 89,91 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TL-WA855RE
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 b/g/n
|
| Rata transfer |
300 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4 GHz
|
| Antena |
Extern
|
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate wireless |
64/128/152-bit WEP WPA-PSK / WPA2-PSK
|
| Moduri wireless |
Range Extender
AP Mode |
| Functii wireless |
Wireless MAC Address Filtering
Domain Login Function Transmit Power Control |
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
65 x 52 x 34 mm
|
| Frequency band | SingleBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 300Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Reset button | Yes |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max) | 300 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 15 dBm |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Housing material | Plastic |
| Depth | 40 mm |
| Width | 80 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Package weight | 190 g |
| Certification | CE, FCC |
| Package height | 89 mm |
| Package width | 156.5 mm |
| Package depth | 101.5 mm |
| Power consumption (typical) | 3.6 W |
| Height | 77.3 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Range Extender Tp-link TL-WA855RE, N300, 300Mbps” Anulează răspunsul
Produse similare
-
"Omada AX6000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
1.571,42 leiPrețul inițial a fost: 1.571,42 lei.973,10 leiPrețul curent este: 973,10 lei. TVA inclus -
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus -
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus -
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.