
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
19 aprilie 2026
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
19 aprilie 2026TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 lei Prețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus
În stoc
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet Gigabit, 2 Antene externe, Standarde Wireless IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz, frecventa 2.4, 5 Ghz, 574 Mbps at 2.4GHz, 2402 Mbps at 5GHz.
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 3200MBPS |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi data rate (max) | 2400 Mbit/s |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max) | 2402 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar porturi | 1-3 |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Depth | 46 mm |
| Package height | 97 mm |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 125 mm |
| Package weight | 430 g |
| Power consumption (typical) | 12.6 W |
| Width | 97 mm |
| Height | 158 mm |
| Package width | 202 mm |
| Product type | Mesh router |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Produse similare
-
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 leiPrețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus -
BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, input 100-240V~50/60Hz 0.3A, Wi-Fi
694,95 leiPrețul inițial a fost: 694,95 lei.431,92 leiPrețul curent este: 431,92 lei. TVA inclus -
Router Wi-Fi 6 TP Link AX1800 Dual-Band, 4 antene externe,
388,23 leiPrețul inițial a fost: 388,23 lei.253,77 leiPrețul curent este: 253,77 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.