
D-Link DCP-651. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger
19 aprilie 2026
D-Link DCF-241. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger
19 aprilie 2026D-Link DCP-101. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger
388,23 lei Prețul inițial a fost: 388,23 lei.212,60 leiPrețul curent este: 212,60 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: DCP-101
Categorie: Incarcatoare telefoane
D-Link DCP-101. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 90 – 264 V. USB Type-C ports quantity: 3, Fast charging, Power protection features: Overheating, Over current, Surge protection, Over voltage, Overcharge. Product colour: White
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| Wireless charging | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Input current | 3 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Tip: | Retea |
| Numar porturi | 3 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Port 3 output power | 30 W |
| Input voltage | 90 – 264 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Port 1 output power | 100 W |
| USB Type-C ports quantity | 3 |
| Port 2 output power | 100 W |
| Port 4 output power | 30 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Depth | 63 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 80 °C |
| Manual | Yes |
| Maximum power | 100 W |
| Height | 31 mm |
| Certification | CE, FCC |
| Width | 67 mm |
| Weight | 240 g |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0, Quick Charge 4 |
| Power protection features | Overheating, Over current, Surge protection, Over voltage, Overcharge |
| Storage relative humidity (H-H) | 30 – 100% |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „D-Link DCP-101. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Alimentator auto SPACER QC si PD 38W total max, USB
29,40 leiPrețul inițial a fost: 29,40 lei.24,36 leiPrețul curent este: 24,36 lei. TVA inclus -
Incarcator wireless Baseus Mini4 Qi2, magnetic, 15W, negru
147,05 leiPrețul inițial a fost: 147,05 lei.88,23 leiPrețul curent este: 88,23 lei. TVA inclus -
Localizator Baseus T2 Pro, durata viata baterie 365 zile, distanta
54,61 leiPrețul inițial a fost: 54,61 lei.46,21 leiPrețul curent este: 46,21 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.