
AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender RE3600, 1 x RJ-45,
19 aprilie 2026
Baterii reincarcabile AA Trust, incarcate prin USB-C, putere intrare 1.2W,
19 aprilie 2026AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender, 1 x RJ-45, 100
188,23 lei Prețul inițial a fost: 188,23 lei.121,00 leiPrețul curent este: 121,00 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: RE1500
Categorie: Smart home
AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender, 1 x RJ-45, 100 Mbps Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax), WPA/WPA2/WPA3
| Quick installation guide | Yes |
|---|---|
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Tip produs: | Altele |
| Culoare | Alb |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz & 5 Ghz |
| Frequency range | 2.4 – 5 MHz |
| WLAN data transfer rates supported | 300,1201 Mbit/s |
| LED indicators | Wi-Fi, Power, WPS |
| Producator | CUDY |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender, 1 x RJ-45, 100” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor:
405,03 leiPrețul inițial a fost: 405,03 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus -
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.834,45 leiPrețul curent este: 834,45 lei. TVA inclus -
TP-LINK Mini Smart Wi-Fi Plug TAPO H110, IEEE 802.11b/g/n, 2.4
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.120,16 leiPrețul curent este: 120,16 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.