
Smart Light Bulb, Multicolor SPEC: B38 bulb, E14 base, 220~240
19 aprilie 2026
TP-Link Wireless Smart Hub Tapo H200, Frecventa: 2.4GHz Wi-Fi &
19 aprilie 2026TP-LINK TAPO P100M Mini priză Wi-Fi smart, compatibilă cu Matter,
315,12 lei Prețul inițial a fost: 315,12 lei.200,83 leiPrețul curent este: 200,83 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TAPO P100M
Categorie: Smart home
TP-LINK TAPO P100M Mini priză Wi-Fi smart, compatibilă cu Matter, WIFI Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth, 2.4Ghz, Dimensiuni: 72 × 51 × 40 mm, Cerinte de alimentare: 100-240V~, Incarcare maxima: 2,300W, 10A.
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum current | 10 A |
| Tip produs: | Smart Plugs |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Wireless technology | Bluetooth / Wi-Fi |
| Best uses | Home, Office |
| Frequency range | 2.4 – 2.4 GHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Manual | Yes |
| Depth | 40 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| On/off switch | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Width | 51 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Certification | CE, EAC, RoHS, TPBY |
| Maximum input power | 2300 W |
| Power plug type | Type F |
| Height | 72 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-LINK TAPO P100M Mini priză Wi-Fi smart, compatibilă cu Matter,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK TAPO S220 intrerupator inteligent dublu (NECESITA HUB TAPO), Wireless:
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.126,04 leiPrețul curent este: 126,04 lei. TVA inclus -
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P110(2-PACK), Protocol: IEEE 802.11b/g/n,
238,65 leiPrețul inițial a fost: 238,65 lei.149,57 leiPrețul curent este: 149,57 lei. TVA inclus -
TP-LINK TAPO T100 SENZOR SMART MISCARE
142,85 leiPrețul inițial a fost: 142,85 lei.92,43 leiPrețul curent este: 92,43 lei. TVA inclus -
Smart WiFi Outdoor Plug Tapo P410M, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (for
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.121,84 leiPrețul curent este: 121,84 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.