
TP-Link Wireless Access Point EAP615-Wall, AX1800 WIFI 6, Dual-Band, Uplink
21 aprilie 2026
Range Extender Tp-link TL-WA855RE, N300, 300Mbps
21 aprilie 2026Wireless Access Point TP-Link EAP610-Outdoor, AX1800 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.546,21 lei Prețul inițial a fost: 1.546,21 lei.936,97 leiPrețul curent este: 936,97 lei. TVA inclus
În stoc
Wireless Access Point TP-Link EAP610-Outdoor, AX1800 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor Access Point, 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (Support 802.3at PoE and Passive PoE), Antenna: 2.4 GHz: 2× 4 dBi, 5 GHz: 2× 5 dBi, Weatherproof IP67, Pole/Wall Mounting (Kits included), Wireless Standards IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a, 2.4 GHz, 5 GHz.
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| PoE adapter included | Yes |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Band steering | Yes |
| Number of SSID supported | 16 |
| Management platform | Omada |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Number of users | 250 user(s) |
| Maximum data transfer rate | 1800 Mbit/s |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Management protocols | SNMP v1/v2c |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Package height | 67 mm |
| Package depth | 325 mm |
| Placement | Pole, Wall |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 70 °C |
| Package weight | 1.29 kg |
| Package width | 241 mm |
| Width | 280.4 mm |
| Height | 56.9 mm |
| Depth | 106.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus -
"Omada AX6000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
1.571,42 leiPrețul inițial a fost: 1.571,42 lei.973,10 leiPrețul curent este: 973,10 lei. TVA inclus -
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
833,61 leiPrețul inițial a fost: 833,61 lei.515,96 leiPrețul curent este: 515,96 lei. TVA inclus -
Mercusys AC1200 Wi-Fi Bluetooth PCIe Adapter
121,00 leiPrețul inițial a fost: 121,00 lei.77,30 leiPrețul curent este: 77,30 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.